آنچه ارائه می دهیم

خدمات طراحی وب اپلکیشن برای کسب وکارها

استفاده از یک تیم باتجربه در این زمینه، روش منطقی تری برای کاهش هزینه های تولید و استخدام برنامه نویسان وب با مهارت های مورد نیاز است. شما به عنوان یک صاحب کسب و کار می توانید بر روی رشد تجارت خود تمرکز کنید و امر ساخت وب اپلیکیشن را به ما محول کنید. و در نهایت تیم مورد نظر محصولی مطابق با اهداف تجاری شما، در زمان مقرر به بازار عرضه می نماید.

چه کاری از دست ما بر می آید؟

خدمات ساخت وب اپلیکیشن ها را در قسمت زیر بررسی کنید

Requirements engineering icon

مهندسی نیازمندی ها

مهندسی نیازمندی ها

برای ساختن برنامه وب مورد نظر شما ، افرادی که درگیر فرآیند ساخت نرم افزار وب هستند باید بدانند دقیقاً چه کاری باید انجام دهند. در طی فرآیند مهندسی نیازمندی ها ، ما پس از جمع آوری و بررسی اطلاعات، مشخص می کنیم که سیستم شما چه خدماتی باید ارائه دهد و چه محدودیت هایی دارد. سپس ما این نیازمندی ها را به مشخصات فنی تبدیل می کنیم تا تیم مهندسی طبق آن جلو برود.

User experience design icon

طراحی رابط کاربری و تجربه کاربر (UI/UX)

طراحی رابط کاربری و تجربه کاربر (UI/UX)

امروزه کاربران انتظارات زیادی دارند. مردم که به برنامه های زیبایی مانند Snapp و Instagram عادت کرده اند و هر روز از آنها استفاده می کنند ، فقط انتظار ندارند که اپلیکیشن وب شما کاربر پسند باشد. آنها دلشان می خواهد در کنار زیبایی ، تجربه تعاملی و جذاب نیز داشته باشند. ما خدمات طراحی UX و UI را ارائه می دهیم که به شما کمک می کنند یک وب اپلیکیشن استاندارد ایجاد کنید که کاملاً مطابق با انتظارات افراد باشد.

Web development icon

برنامه نویسی وب اپلیکیشن

برنامه نویسی وب اپلیکیشن

فرآیند کدنویسی برنامه وب، بسیار حائز اهمیت است. چراکه قلب تپنده عملکرد نرم افزار در این فاز توسعه داده می شود. در این فاز ما فناوری های موردنیاز امر کدنویسی ، زیرساخت اطلاعاتی و سرور را توسط تیم فنی انتخاب می کنیم. سپس کار برنامه نویسی اپلیکیشن را آغاز خواهیم کرد، دقیقا همان چیزی که توافق کرده ایم را به دست آوریم.

DevOps and infrastructure management icon

دِو-آپس و مدیریت زیرساخت

دِو-آپس و مدیریت زیرساخت

محصول دیجیتال نوعی معامله بزرگ است که به ساخت اپلیکیشن های وب ختم نمی شود. بنابراین وقتی صحبت از مدیریت سرورها به میون می آید ، موارد مربوط به روزرسانی زیرساخت های ابری، نگهداری از هرگونه تغییر مقیاس سیستم و مسائل امنیتی دیر یا زود پیش می آیند. که می توانید از تیم ما برای انجام امر پشتیبانی و نگهداری استفاده کنید. تا در صورت بروز مشکل ، تا شب آن را حل کنیم!

فناوری های اصلی که ما برای برنامه نویسی وب اپلیکیشن استفاده می کنیم

ما متخصص Php/Laravel و Python/django هستیم. ما از این فناوری ها برای ساخت پروژه های مقیاس پذیر در مدت زمان کوتاهی استفاده می کنیم. همچنین از React و Angular برای فرانت-اِند استفاده می کنیم. و در نهایت از تکنولوژی PWA برای القای تجربه جدیدی به کاربر بهره می بریم.

شروع ساخت وب اپلیکیشن

این روش را Lean ، Agile ، "سریع شکست بخورید" ، یا "سرعت برنده ست" بنامید ، روش ما این است که با حداقل محصول مناسب (MVP) شروع کنیم. ما به شما کمک می کنیم آن را تعریف کنید و برای ساختنش نیز با هم کار کنیم. حدود 10 هفته برای ساخت مدل ساده ایی از اپلیکیشن زمان لازم است ، و اگر شما محدودیت زمانی زیادی دارید، آماده ایم که این کار را حتی سریعتر انجام دهیم. بعلاوه ، سرعت اغلب کلید موفقیت در راه اندازی کسب و کار است.

یک وب اپلیکیشن عالی تحویل بگیرید

ما یک برنامه بی نقص کاربردی ارائه می دهیم که تیم شما ، کاربران شما و البته همسرتان بازخورد مثبت می گیرند. تضمین های مربوط به برنامه وب خود را در زیر مشاهده کنید:

مزایای ارزش پیشنهادی ما

 • سازگار با مرورگرهای رایج
 • عملکرد مناسب در اکثر دستگاه ها
 • کاملا واکنشگرا (ریسپانسیو)
 • ساختار کد طبق استانداردهای سئو
 • پشتیبانی از چندین زبان
 • نرخ پاسخگویی بالا حتی در ترافیک زیاد
 • محافظت شده در برابر تهدیدات امنیتی
 • پشتیبانی و نگهداری آسان

بسیار خب، آنچه ساخته ایید را به ما نشان دهید

موارد زیر را بررسی کنید، اگر به دنبال نمونه خاص تری هستید به ما اطلاع دهید.

روش کار در آوات چگونه است؟

روند توسعه اپلیکیشن های وب ما بسیار ساده است: ما در مورد مشخصات پروژه شما بحث می کنیم ، در مورد قیمت مذاکره می کنیم و اگر برای شما مناسب باشد ، یک مدیر پروژه را تعیین می کنیم که یک جدول زمانی مشخص می کند. همانطور که روند کار ادامه می یابد ، تا زمانی که نسخه بتا برنامه یا قسمت بزرگی از عملکرد شما کامل نشود ، ساختهای هفتگی دریافت می کنید و بازخورد می دهید. بعد از اینکه توسط کاربران آزمایش شد ، توسعه را از سر خواهیم گرفت و تا زمانی که به معنای واقعی کلمه امکان پذیر باشد ، از محصول شما پشتیبانی می کنیم.

گام1

استخراج
نیازمندی ها

گام2

مذاکره
قیمت

گام3

جدول زمانی
پروژه

گام4

چرخه-زندگی توسعه نرم افزار چابک

 • برنامه ریزی
 • طراحی
 • توسعه
 • تست
 • اعتبارسنجی
گام5

انتشار

گام6

بازاریابی

گام7

بازخورد

چرا مشتری ها ما را شریک قابل اعتماد می نامند؟

پاسخ کوتاه این است که ما قابل پیش بینی هستیم. شگفتی های غیرمنتظره می تواند چیز خوبی باشد ، اما اگر در مورد برنامه ریزی و هدایت پروژه های نرم افزاری صحبت می کنیم ، بهتر است مطمئن باشیم که نتیجه نهایی همانطور که تصور می کنید خواهد بود. در اینجا استانداردهایی وجود دارد که ما همیشه به آنها پایبند هستیم:

مدیریت تغییر

رویکرد سیستماتیک ما برای تغییر همان چیزی است که ما به آن افتخار می کنیم. زیرا حتی اگر کمی در مسیر نظر خود را تغییر دهید ، ما همچنان قادر خواهیم بود زمان و هزینه را تحت کنترل داشته باشیم.

مدیریت ریسک

سرویس های واسط ، پیچیدگی های منطق تجاری ، مشکلاتی که به سختی می توان در ابتدای پروژه پیش بینی کرد - ما ارزیابی می کنیم که این خطرات چقدر حیاتی هستند و آنها را به روش چابک مدیریت می کنیم.

ارتباطات استاندارد

ارتباطات شفاف عامل مهمی در همکاری از راه دور است. ما قوانینی وضع کرده ایم که جریان اطلاعات را به صورت ساختاری کنترل می کند و به شما کمک می کند تا کنترل پروژه خود را حفظ کنید.

کدنویسی استاندارد

کد ما در آینده به راحتی قابل نگهداری است. ما از قراردادهای معمول برنامه نویسی پیروی می کنیم و استانداردهای داخلی خود را داریم که سبک برنامه نویسی برنامه نویسان ما را سازگار می کند.

چیزهایی که باید قبل از ملاقات با آوات بدانید

می دانیم که، شبکه های اجتماعی کل تصویر ما را آشکار نمی سازند

1

تیم های خودگردان

ما از بوروکراسی متنفریم و ایده تیم های خودگردان را دوست داریم. تیم های ما شامل یک مدیر پروژه ، توسعه دهندگان نرم افزار ، طراحان و متخصصان کنترل کیفی هستند. هر تیم تحت هدایت یک مدیر فنی و مهندس UX نظارت می شود.

2

تجربه زیاد در یکپارچه سازی نرم افزار

ما تجربه زیادی در ادغام سرویس ها و ابزارهای واسط داشته ایم. در واقع ، ما تاکنون بیش از 15 سرویس پرداخت و شبکه های اجتماعی مختلف را با اپلکیشن های وب مشتریان همگام کرده ایم. و کاملا تسلط کافی برای انجام این کار داریم!

3

معماری نرم افزار موضوع مورد علاقه ما است

SPA یا غیر SPA ؟ معماری میکروسرویس در مقابل SOA؟ - ما عاشق بحث های داغ درباره معماری وب هستیم. نگران نباشید ، ما وقت خود را برای بحث در مورد انتخاب یکی برای پروژه خود تلف نمی کنیم.

4

تخصص در طراحی وب سایت های چپ-چین (LTR)

اگرچه ما بیشتر به مشتریان مستقر در ایران و کشورهای خلیج کمک می کنیم تا اپلیکیشن های وب را برای بازارهای خود توسعه دهند ، اما ما همچنین تجربه زیادی در ساخت وب سایت های چپ به راست (LTR) داریم. باور کنید کار آسانی نیست.

5

تست در اولویت اول قرار دارد

ما در مورد آزمایش و ادغام مداوم بسیار جدی هستیم. متخصصان زیادی از جمله توسعه دهندگان ، متخصصان تضمین کیفیت و مهندسان DevOps در فرایند آزمایش شرکت می کنند. و به همین دلیل است که اپلیکیشن ها بسیار خوب کار می کنند!

6

کتابخانه های کد آماده

پایگاه کد داخلی ما دارای ابزارها ، الگوها و قطعه های کد زیادی برای توسعه وب است. این ابزارها هزینه پروژه ها را کاهش می دهند و روند کار را تسریع می کنند. ما از توسعه وب پر سرعت لذت می بریم ، شما؟

آیا تمایل دارید با ما درمورد پروژه تان صحبت کنید؟

در صورت تمایل می توانید هر گونه سوال در مورد روند کار ، ابزار ، افراد و موارد دیگر از ما داشته باشید. ما دوست داریم تمام پاسخ های لازم را به شما بدهیم!

تماس با ما