آنچه ارائه می دهیم

طراحی (UI/UX) محصولات ما چالش های روانشناختی کاربران هدف را به خوبی حل می کند.

استفاده آسان از آن و تعامل با آن لذت بخش است - این طرحی است که کار می کند. ما در آوات رابط های کاربری (UI) جذاب ، کاربردی و لذت بخشی طراحی می کنیم. محصولی که مردم با استفاده از آن از نتایج کسب و کار لذت می برند.

طراحی وب اپلیکیشن و موبایل اپلیکیشن برای استارتاپ ها و سازمان هایی که بر روی مشتری تمرکز ویژه ایی دارند

همانطور که افراد بیشتر و بیشتر وقت خود را به صورت آنلاین می گذرانند ، دستیابی به تجارب لذت بخش کاربر دیجیتال هدفی است که مشاغل باید به دنبال آن باشند. ما از موفق ترین محصولات وب و موبایل الهام می گیریم تا یک طراحی بصری و تعاملی ایجاد کنیم که باعث خوشحالی کاربران شود.

روش طراحی ما

در طراحی UI / UX شما برای نتایج ، نه برای خروجی ها ، هزینه می کنید. برای تولید نتایجی که انتظارات کاربران را برآورده می کند و شما را از رقبای خود متمایز می کند ، از یک فرایند طراحی تکراری استفاده می کنیم. در این فرآیند ، ما چندین مرحله را به طور مکرر طی می کنیم در حالی که طراحی های خود را با مشتری در هر مرحله ارزیابی می کنیم.

Wireframes icon

وایرفریم ها (مفهوم سازی اولیه)

وایرفریم ها (مفهوم سازی اولیه)

Wireframe طرح کلی وب یا برنامه تلفن همراه است. این ساختار ، محتوا و عملکردی را که در صفحات برنامه وجود دارد نشان می دهد. وایرفریم ها را به عنوان اسکلت در نظر بگیرید.

UI concept icon

رابط کاربری

رابط کاربری

اگر وایر فریم ها اسکلت باشند ، مفهوم UI (یا ماکت) پوسته است. مفهوم UI شامل طرح های رنگی ، طرح بندی ، تایپوگرافی و سبک کلی محصول است.

Prototype icon

نمونه اولیه

نمونه اولیه

هدف نمونه اولیه نشان دادن رفتار محصول و نشان دادن نحوه عملکرد آن در دنیای واقعی است. ما نمونه های اولیه مطمئن و با میزان تعامل بالا طراحی می کنیم.

Design handoff icon

طراحی دستی

طراحی دستی

این زمانی است که ما برای اجرای برنامه ، عناصر طراحی را به تیم توسعه می دهیم. از آنجا که هر دو تیم دورکار هستند ، انتقال طراحی سریع و روان اتفاق می افتد.

بسیار خب، آنچه ساخته ایید را به ما نشان دهید

موارد زیر را بررسی کنید، اگر به دنبال نمونه خاص تری هستید به ما اطلاع دهید.

آیا تمایل دارید با ما درمورد پروژه تان صحبت کنید؟

در صورت تمایل می توانید هر گونه سوال در مورد روند کار ، ابزار ، افراد و موارد دیگر از ما داشته باشید. ما دوست داریم تمام پاسخ های لازم را به شما بدهیم!

تماس با ما