آنچه ارائه می دهیم

کنترل کیفی ، پشتیبانی و نگهداری اپلیکیشن

ما تخصص و زیرساخت لازم برای آزمایش جامع اپلیکیشن موبایل و وب اپلیکشن را داریم. تیم ما هر دو نوع آزمایش دستی و خودکار را با توجه به نیاز شما انجام می دهد و پس از فرآیند تست و کنترل کیفی اپلیکیشن را منتشر خواهد کرد.

خدمات کنترل کیفی و پشتیبانی

تضمین کیفیت و خدمات پشتیبانی ما با هدف حفظ کیفیت محصولات نرم افزاری در هر مرحله از توسعه است.

مشخص کردن نیازمندی ها

تحلیل نیاز

ما همه مطالب و فعالیتهای مربوط به پروژه را جمع آوری ، تجزیه و تحلیل و مستند می کنیم تا به مشتریان خود در رسیدن به اهداف تجاری خود کمک کنیم.

مستندات فنی

تیم ما تجربه تهیه انواع مختلف اسناد پروژه را دارد: منشورهای پروژه ، الزامات فنی ، الزامات عملکردی ، اسناد طراحی معماری و موارد دیگر.

چگونه کار می کند

ما تیمی را جمع می کنیم که امکان سنجی پروژه شما را از دیدگاه فنی ، حقوقی و عملیاتی ارزیابی می کند. این به ما یک درک جامع از پروژه شما و اهداف آن می دهد.

تست کردن

شیوه

ما انواع آزمایش را بر اساس عواملی مانند سیستم عامل های موردنیاز ، اندازه پروژه ، روش توسعه و برنامه پس از انتشار تعریف می کنیم.

تست دستی

متخصصان تست ما نرم افزار را روی انواع سیستم عامل ها و پلتفرم ها آزمایش می کنند. آنها با قرار دادن خود در نقش کاربر نهایی، اطمینان حاصل می کنند اپلیکیشن مطابق انتظارها رفتار کند.

تست اتوماتیک

تیم ما با استفاده از نرم افزارهای تست ویژه مانند سلنیوم ، اپمیوم و JMeter آزمایشات خودکار را انجام داده و نتایج واقعی را با نتایج پیش بینی شده مقایسه می کند.

نگهداری

تصحیح خطا

پس از اینکه محصولی به محیط تولید راه یافت ، برخی از خطاهای جزئی می تواند ظاهر شود که در حین آزمایش شناسایی نشده اند. تیم ما این خطاها را پیگیری کرده و در اسرع وقت آنها را برطرف می کند.

گسترش قابلیت ها

ما محصولات به روزرسانی شده را ارائه می دهیم و بر روی هر تغییری در محصول که قابلیت های نرم افزار شما را ارتقا دهد کار می کنیم. همچنین تیم ما خارج از چارچوب فکر می کند و پیشنهاداتی برای بهبود محصول شما ارائه می دهد.

بهینه سازی

ما در نرم افزار شما نقاطی را کشف می کنیم که می توانند برای کارایی بهتر و استفاده از منابع کمتر بهینه شوند. که با اصلاح مجدد کد شما یا اصلاح نرم افزار شما می توانیم به عملکرد بهتری برسیم.

بررسی کد و بازسازی

تحلیل کد منبع

تیم ما کد منبع را به طور کامل تجزیه و تحلیل می کند تا وضعیت فعلی آن را مشخص کند و تصمیم بگیرد که برای بهبود کیفیت آن باید چه کاری انجام شود.

بازسازی

برای اینکه نرم افزار نیازهای غیر عملکردی مانند خوانایی کد منبع و قابلیت نگهداری آن را برآورده کند ، تیم ما در حین توسعه کدها را ریفکتور می کنند.

چگونگی کار

ما بهترین روش ها را برای بررسی کد با در نظر گرفتن سن کد منبع ، معماری محصول و شرایط توسعه دنبال می کنیم.

درباره خدمات ما بیشتر بدانید

تمام خدمات ما را در زیر بررسی کنید و ببینید چگونه می توانیم به شما در توسعه پروژه نرم افزار خود کمک کنیم

آیا تمایل دارید با ما درمورد پروژه تان صحبت کنید؟

در صورت تمایل می توانید هر گونه سوال در مورد روند کار ، ابزار ، افراد و موارد دیگر از ما داشته باشید. ما دوست داریم تمام پاسخ های لازم را به شما بدهیم!

تماس با ما