آنچه ارائه می دهیم

خدمات طراحی اپلیکیشن موبایل برای شرکت های نوپا و استقراریافته

از سال 2018 ما نقش یک تیم مهندسی نرم افزار را برای شرکت هایی که می خواهند با استفاده از پلتفرم های تلفن همراه، کسب و کاری نو ایجاد کنند و یا تجارت موجود خود را توسعه دهند ، ایفا می کنیم. اپلیکیشن های iOS و Android که ما طراحی و توسعه می دهیم برند مشتریان مان را در دسترس کاربرانشان قرار می دهد. ما خوشحال می شویم که برای اجرای پروژه تان با شما همکاری کنیم.

طراحی اپلیکیشن اندروید (Android)

با درک عمیق ما از متریال دیزاین و دانش کافی در مورد همه فناوری های مرتبط با Android ، ما یکی از تیم هایی هستیم که می خواهید در سازمان خود استفاده کنید. برخی از پروژه های قدیمی ما با جاوا ساخته شده اند. اما امروزه ما بیشتر از کوتلین استفاده می کنیم زیرا باعث می شود کد ما کوتاه و بهینه باشد که در نتیجه زمان توسعه برنامه اندروید کاهش می یابد.

طراحی اپلیکشن آی-او-اس (iOS)

برای ساختن اپلیکیشن های iOS ما از آخرین فن آوری های ارائه شده توسط اپل استفاده می کنیم. اپلیکیشن شما برای iPhone ، iPad یا Apple Watch کدهایی را که با Swift یا Objective-C نوشته شده است را اجرا می کند. ما در حفظ کیفیت کدی که می نویسیم سخت گیر هستیم. کد ما قابل خواندن ، انعطاف پذیر و قابل آزمایش است. با شروع کار بر روی پروژه شما ، هر هفته نسخه های جدید و پایداری در دست خواهید داشت.

طراحی اپلیکیشن های کراس-پلتفرم (Cross-Platform)

برخی از اپلیکیشن ها نیازی به کد نویسی جداگانه برای iOS و Android ندارند. برای هر دو سیستم عامل می توانیم از یک منبع کد استفاده کنیم. Flutter بستر تلفن همراه SDK Google است که تیم ما از آن برای توسعه برنامه هایی تحت پوشش iOS و Android استفاده می کند. این یک ابزار مناسب برای MVP ها و برنامه های تلفن همراه است که نیازی به عملکرد پیچیده یا ارتباط مستقیم با سخت افزار ندارند.

ما در آوات برنامه های موبایلی را طراحی می کنیم که در تلفن های هوشمند ، تبلت ها و ساعت های هوشمند مشتریان شما زندگی می کنند

با مهارت های ما بیشتر آشنا شوید

چه چیزهایی را می توانیم با هم بسازیم؟

ما چهار مورد معمول را پوشش می دهیم. کدام یک شبیه پروژه شما است؟

Build a mobile app from scratch icon

ساخت اپلیکیشن موبایل از ابتدا

ساخت اپلیکیشن موبایل از ابتدا

اگر می خواهید یک محصول کاملاً جدید در بازار عرضه کنید ، ما همیشه توصیه می کنیم با MVP شروع کنید. ما به شما کمک می کنیم بفهمید چه ویژگی هایی را باید در آن بگنجانید و نقشه راه پروژه را برای شما آماده می کنیم. و سپس مطمئن خواهیم شد که برنامه شما سریع به بازار عرضه می شود.

Port your web app to mobile icon

تبدیل وب اپلیکشن به موبایل اپلیکیشن

تبدیل وب اپلیکشن به موبایل اپلیکیشن

تجربه کاربری کانال های متنوع ، راحتی مشتریان و مزایای بیشمار کسب و کارها را به همراه دارد. برای ایجاد این تجربه می توانیم تمام ویژگی های وب سایت شما را در یک اپلیکیشن تلفن همراه پیاده سازی کنیم ، یا تعیین کنیم که یک برنامه تعداد محدودی از عملکردها را انجام دهد.

Develop iOS and Android apps simultaneously icon

طراحی اپلیکیشن iOS و Android به طور همزمان

طراحی اپلیکیشن iOS و Android به طور همزمان

وقتی هر دو تیم iOS و Android درگیر توسعه محصول هستند ، روند کار بیشتر طول می کشد. اما با رویکرد ما در زمینه ساخت موبایل اپلیکیشن ها ، تضمین می کنیم که برنامه های شما به موقع به شما تحویل داده می شوند.

Port an existing iOS app to Android icon

تبدیل اپلیکیشن iOS به Android و بلعکس

تبدیل اپلیکیشن iOS به Android و بلعکس

تبدیل اپلیکیشن iOS به Android (یا بالعکس) فقط با تکرار کد به زبان دیگر انجام نمی شود. ما برنامه شما را مطابق با ساز و کار سیستم عامل جدید دوباره طراحی می کنیم و کل آن را با استفاده از زبان ها و ابزارهای نیتیو (Native) باز آفرینی می کنیم.

یک اپلیکیشن موبایل عالی تحویل بگیرید

ما برنامه های تلفن همراه زیبا و با کاربرد آسان ایجاد می کنیم که عملکردی بی نقص ارائه می دهند و از کاربران بازخورد مثبت می گیرند. برای دستیابی به این هدف ، ما بهترین استانداردها و روش های صنعت طراحی اپلیکیشن های موبایل را دنبال می کنیم ، فرآیند کنترل کیفی QA را دنبال می کنیم و از دستورالعمل های طراحی و توسعه اپل و استانداردهای کیفیت و طراحی اندروید پیروی می کنیم. در زیر تضمین های مربوط به اپلیکیشن های موبایل را مطالعه کنید.

مزایای ارزش پیشنهادی ما

 • کاملا واکنشگرا
 • القای لذت تعامل
 • محافظت شده در برابر تهدیدات امنیتی
 • پشتیبانی و نگهداری آسان
 • کارایی مناسب با اکثر دستگاه های تلفن همراه
 • ارائه تجربه کاربری پایدار

بسیار خب، آنچه ساخته ایید را به ما نشان دهید

موارد زیر را بررسی کنید، اگر به دنبال نمونه خاص تری هستید به ما اطلاع دهید.

فرآیند توسعه اپلیکیشن موبایل

شرکت توسعه برنامه تلفن همراه ما خدمات پایان به پایان را ارائه می دهد. ما با استخراج الزامات شروع می کنیم که طی آن یک دیدگاه مشترک ایجاد می کنیم و مطمئن می شویم محصول مناسب برای مخاطبان مناسب ساخته می شود. ما همچنین تجربه کاربری و طراحی رابط کاربری و توسعه برنامه تلفن همراه را برای iOS و Android ارائه می دهیم. ما متدولوژی Agile را در بازه های دو هفته ایی و جلسات روزانه تیم دنبال می کنیم. هر ویژگی که ایجاد می کنیم از طریق یکپارچه سازی مداوم ، بازبینی کد و تست های QA برای پایداری آزمایش و بررسی می شود.

گام1

استخراج
نیازمندی ها

گام2

مذاکره
قیمت

گام3

جدول زمانی
پروژه

گام4

چرخه-زندگی توسعه نرم افزار چابک

 • برنامه ریزی
 • طراحی
 • توسعه
 • تست
 • اعتبارسنجی
گام5

انتشار

گام6

بازاریابی

گام7

بازخورد

قابل اعتماد بودن به عنوان یک شریک. این از همه چیز مهمتر است

هدف نهایی همکاری ما با مشتریان ایجاد نوعی از روابط پایدار است. ما سخت تلاش می کنیم تا نتایجی را که مشتریان انتظار دارند ایجاد کنیم. برای این کار تأکید زیادی بر برنامه ریزی و مدیریت پروژه داریم. در اینجا استانداردهایی وجود دارد که ما همیشه به آنها پایبند هستیم:

مدیریت ریسک به روش چابک

قبل از شروع پروژه همه خطرات احتمالی را ارزیابی می کنیم. این خدمات ممکن است شامل سرویس های واسط ، پیچیدگی های منطق تجاری و موارد دیگری باشد که ما نمی دانیم. ما آنها را در یک فرآیند چابک شناسایی ، ارزیابی و مدیریت می کنیم.

کنترل درخواست های تغییر

رسیدگی به برنامه های پروژه همیشه یک چالش است. اوضاع می تواند تغییر کند و این طبیعی است. ما یک رویکرد سیستماتیک برای تغییر درخواست ها داریم. به ما امکان می دهد زمان و هزینه را تحت کنترل داشته باشیم.

ساخت کد قابل نگهداری

نوشتن کد منبع قابل خواندن یکی از نیازهای اصلی ما برای هر پروژه است. توسعه دهندگان برنامه های تلفن همراه ما به استانداردهای کدگذاری داخلی و قراردادهای مشترک ما پایبند هستند ، بنابراین کد ما در آینده به راحتی قابل نگهداری است.

ارتباطات شفاف

برای مشتریان ما مهم است که از روند توسعه پروژه ها مطلع باشند و از آنچه در هر لحظه می گذرد آگاه باشند. ما قوانین ویژه ای برای ارتباطات داریم که شفافیت و مشارکت سهامداران را تضمین می کند.

چیزهایی که باید قبل از ملاقات با آوات بدانید

برای آشنایی بیشتر با ما این موارد را بررسی کنید.

1

تیم بزرگ

ما جامعه بزرگی از متخصصان طراحی، برنامه نویسی و خبره های عملیاتی را در تیم های خود داریم که کاملا به صورت دورکاری فعالیت می کنند.

2

تیم های فول-استک (پوشش دهنده تمام چرخه نرم افزاری)

تیم های ما شامل یک مدیر پروژه ، طراحان UI / UX ، توسعه دهندگان برنامه های iOS و / یا Android ، یک توسعه دهنده backend و متخصصان QA هستند.

3

تجربه ساخت اپلیکشن های موبایل

ما از متخصص های خبره برنامه نویسی موبایل و طراحان با تجربه در امر طراحی و توسعه اپلیکیشن های موبایل استفاده خواهیم کرد. که هر کدام تجربه ساخت چندین اپلیکیشن موفق را در کارنامه خود دارند.

4

همکاری بلند مدت

نتایج تجاری مثبتی که از هر پروژه نسیب مشتریان ما می شوند، آنها را ترغیب به همکاری بلند مدت می کند.

آیا تمایل دارید با ما درمورد پروژه تان صحبت کنید؟

در صورت تمایل می توانید هر گونه سوال در مورد روند کار ، ابزار ، افراد و موارد دیگر از ما داشته باشید. ما دوست داریم تمام پاسخ های لازم را به شما بدهیم!

تماس با ما