آنچه ارائه می دهیم

نمونه سازی تا طراحی، توسعه و برنامه نویسی، پشتیبانی و نگهداری اپلیکیشن های موبایل و اپلیکیشن های وب تخصص ما در آوات است.

در آوات ما راه کارهای سفارشی مختلفی را برای استارتاپ های نوظهور تا کسب و کارهای استقراریافته تولید میکنیم. اما آنچه ما را متمایز می کند، رویکرد ما در مدیریت موفق پروژه است.

ساخت وب اپلیکیشن

استعداد های درجه یک ما را استخدام کنید، چراکه تمام تلاش خود را برای ساخت یک اپلیکیشن ممتاز انجام می دهند. برای توسعه یک وب اپلیکیشن عالی، ما تیمی اختصاصی برای پروژه شما در نظر میگیرم. همه مهندسان ما برای نوشتن کد تمیز از استاندارد های کدنویسی و قوانین داخلی ما پیروی می کنند. هر تیم تحت هدایت و نظارت یک رهبر فنی اداره می شود که وظیفه او این است که مطمئن شود محصول تحویل داده شده انتظارات شما و نیازهای کاربر را برآورده می کند.

ساخت اپلیکیشن با Php/Laravel

ما در ساخت نرم افزارهای وب با استفاده از زبان برنامه نویسی Php و Laravel محبوب ترین فریمورک این زبان تخصص داریم. این فناوری ها امکان ساخت سریع و کارآمد انواع مختلف اپلیکیشن ها را فراهم می کنند. با استفاده از فریمورک Laravel می توانید وب سایت خود را مانند Lego که روشی مقرون به صرفه است، نرم افزارهای تحت وب مقیاس پذیر جدیدی جمع کنید.

پیاده سازی پوسته با React و Vue

فریمورک React و Vue زبان جاوااسکریپت برای ساخت پوسته وب اپلیکیشن ها استفاده می شوند و این امکان را برای ایجاد اجزای رابط کاربری (UI) قابل استفاده مجدد مانند دکمه ها، کادرهای تایید و لیست های کشویی فراهم می کنند. ساختار مبتنی بر مولفه ها (Component) های این دو فریمورک سرعت توسعه برنامه را افزایش داده و نگهداری و رشد پایگاه کد شما را آسان تر می کند. همچنین ما مطمئن خواهیم شد که برنامه شما نیز عملکرد بسیار خوبی دارد.

ساخت وب اپلیکیشن PWA

اگر می خواهید وب اپلیکیشن شما بر روی موبایل مشتریانتان هم قابل دسترس باشید، لزوما به این معنی نیست که یک اپلیکیشن موبایل بسازید! فناوری PWA می تواند تجربه نرم افزار موبایل را از طریق مروگر تلفن همراه به کاربر القا کند. ما PWA های تولید می کنیم که حتی در زمان قطعی اینترنت کار می کنند، بر روی گوشی کاربر (Notification) ارسال می کنند، از طریق آیکون روی صفحه Home تلفن همراه اجرا می شوند و امکاناتی دیگر را در اختیار شما می گذارند.

ساخت اپلیکیشن موبایل

یک نرم افزار موبایل بی غیب و نقص با رابط کاربری عالی و کد شده با Swift یا Objective-C برای iOS و کد شده با Kotlin یا Java برای Android تحویل بگیرید. ما همچنین می توانیم با هزینه ایی مقرون به صرفه برای هر دو سیستم عامل به طور همزمان با استفاده از Flutter فریمورک گوگل اپلیکیشن بسازیم. ما به شما کمک می کنیم یک برنامه کاربردی موبایل کاربر پسند، با کارایی بالا و ایمن به بازار عرضه کنید. همچنین پس از انتشار نرم افزار، ما از نرم افزار شما پشتیبانی و نگهداری خواهیم کرد.

ساخت اپلیکیشن نیتیو iOS

بسیاری از کارآفرینان محصولات خود را از ابتدا در سیستم عامل iOS عرضه می کنند. به این دلیل که کسب درآمد از اپلیکیشن های iPhone بهتر از اپلیکیشن های Android است. برای ساخت یک برنامه تلفن همراه، جلساتی برای شناخت کاربران هدف و درک اهداف کسب و کار شما برگزار خواهیم کرد. سپس ما طراحی رابط کاربری و تجربه کاربر (UI / UX) را انجام می دهیم و شروع به برنامه نویسی اپلیکیشن می کنیم. هر هفته امکانات جدیدی از نرم افزار را تحویل خواهید گرفت.

ساخت اپلیکیشن نیتیو Android

گوگل پلی بزرگترین بازار برنامه های تلفن همراه است و مکان بسیار خوبی برای عرضه یک محصول نیز می باشد. ما می توانیم به شما کمک کنیم برنامه جدید بسازید، یا نسخه Android اپلیکیشن iOS خود را تولید کنید، و یک رابط کاربری جذاب را طبق دستورالعمل های Google Material طراحی کنید. ما همچنین نرم افزارهایی برای تبلت های Android و ویجت های پوشیدنی توسعه می دهیم.

ساخت اپلیکیشن های کراس پلتفرم

فریمورک های امروزی برای برنامه های چند پلتفرمی (چند سیستم عاملی) به شما این امکان را می دهند تا دو برنامه را با قیمت یک برنامه بسازید. حداکثر 80% از کد نوشته شده با استفاده از Flutter برای سیستم عامل های iOS و Android بین این دو پلتفرم به اشتراک گذاشته می شوند. با استفاده از این روش، می توانید زمان سریع تری محصول را در بازار عرضه و در هزینه های نرم افزار صرفه جویی کنید.

طراحی UI / UX

صرف نظر از نوع دستگاه، بهترین تجربه کاربری را برای هر اندازه از صفحه نمایش خلق می کنیم. کاربران شما از پیمایش سریع و واضح، انتقال آسان، جریان بی وقفه و ظاهر زیبا استقبال خواهند کرد. روش ما برای طراحی این است که مشکلات کاربر و کسب و کار را حل میکنیم تا تجربه استفاده از محصول را لذت بخش کنیم. روش تفکر طراحی انسان محور ما، راهنمای اصلی ما در طراحی محصولات عالی است.

خلق نمونه اولیه

نمونه اولیه، اولین و با ارزش ترین چیزی ست که ما در فرآیند طراحی UI / UX تحویل می دهیم. این ارائه ایی از تمام کارهای ما در این فرآیند است؛ تحقیقات تجربه کاربری، طراح های اولیه رابط کاربری و جریان های کاربر. به راحتی می توانید آن را بررسی کنید و روند کار را درک نماید. نمونه اولیه تجسم محصول شما است که می توانیم آن را کامل و کامل تر کنیم.

ظاهر را تصور کنید

وقتی توافق کنیم که نمونه اولیه نتایج مطلوبی می دهد، با تمرکز بر ظاهر یا سبک فرآیند طراحی خود را ادامه می دهیم. رنگ ها، قلم ها، دکمه ها، لیست ها، آیکون ها و برچسب ها، همه و همه نقش بسیار بزرگی دارند. ما رابط کاربری را طراحی می کنیم که با کاربر هدف صحبت می کنند. همچنین برای همه قابل دسترس و فراگیر هستند.

طراحی رابط کاربری

برای ایجاد طراحی نهایی رابط کاربری، ما از یک فرآیند تکمیل کننده تکراری تحقیق و نمونه سازی استفاده می کنیم. ما مطمئن می شویم که رابط دارای عناصری ست که دسترسی، درک و تعامل با آنها آسان است. در این مرحله نمونه اولیه تعاملی آماده کد نویسی خواهد شد.

تضمین کیفیت

مطمئن شوید که محصولتان کاملا آماده ورود به بازار است. تست و تضمین کیفیت در تولید نرم افزار از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. بدون آزمایش، کاربران شما یک محصول نیمه تمام دریافت می کنند که در این صورت در جذب مشتری موفق نخواهد بود. برای جلوگیری از این امر، ما از محصول نهایی در برابر خطاهای احتمالی محافظت می کنیم و اطمینان حاصل خواهم کرد که با سیستم عامل ها، مرورگرها و دستگاه های موردنظر سازگار است.

مستند سازی ملزومات

یک پروژه بدون لیست نیازمندی های واضح قابل انجام نیست. روند جمع آوری نیازها تاثیر بسزایی در درک و آزمایش کلی پروژه دارد. الزامات باعث کاهش هزینه های توسعه و افزایش عملکرد تیم می شود. در مرحله بررسی الزامات، متخصصان کیفیت ما شروع به برنامه ریزی نحوه آزمایش هر ویژگی می کنند.

تست هر نسخه

ما طبق برنامه تست خود، در پایان هر تکرار، آزمون های عملکردی و غیر عملکردی را اجرا می کنیم. روش تست ما شامل تست عملکرد برای بررسی اینکه آیا برنامه در برابر افزایش بار مقاومت می کند، بررسی انطباق برای اطمینان از انطباق بک برنامه با مقررات و تست قابلیت استفاده برای بررسی کاربرپسند بودن آن می باشد.

اجرای تست خودکار

هر چه اشکالات زودتر در چرخه عمر نرم افزار شناسایی شوند، رفع آن هزینه کمتری دارد. تست خودکار کیفیت نرم افزار را افزایش می دهد. ما از ابزارهای خاصی برای تست خودکار استفاده می کنیم. ترکیبی از یک استراتژی تست خودکار کاملا مشخص و ابزارهای برتر در مجموعه ابزار دِو-آپس به ما امکان می دهد تا کیفیت را با سرعت ارائه دهیم.

اصول گردش کار ما

ما محصولاتی با نگهداری آسان و ارزان طبق بازه زمانی و بودجه توافق شده را با استفاده از فن آوری های بهینه تولید و به موقع تحویل می دهیم.

تماس با ما

کنترل بودجه و دامنه پروژه

برای تحویل پروژه طبق بازه زمانی و بودجه مشخص، ما یک مرحله اعتبارسنجی داریم که همه ذینفعان را درگیر می کند. در طول این مرحله، ما در مورد تمام جزئیات و جنبه های پروژه بحث می کنیم و درباره محدوده، برنامه و هزینه توافق خواهیم کرد. سپس با بررسی بودجه و هزینه های واقعی به کنترل موارد اساسی می پردازیم.

مدیریت فناوری

ما با دقت مجموعه فناوری را طوری انتخاب می کنیم که انتظارات شما و نیازهای خاص تجاری شما را برآورده کنیم. ما فن آوری هایی را ترجیح می دهیم که به محصول شما مزیت رقابتی اضافه کند، هزینه های توسعه را کاهش دهد و همچنین زمان عرضه در بازار را کاهش دهد. هدف ما کمک به شما در رفع نیازهای فعلی و برنامه ریزی برای آینده است.

صرفه جویی در نگهداری از پروژه

به روز رسانی مداوم نرم افزار، کلید اصلی باقی ماندن در رقابت است. با این وجود تغییرات ممکن است دشوار و گران باشد. برای ارزان تر شدن و استرس کمتر، در وهله اول محصول شما را به درستی طراحی می کنیم. درک، تغییر و نگهداری کد ما آسان است، بنابراین می توانید به راحتی تغییرات مورد نیاز را اضافه کنید.

هنوز خدماتی که نیاز دارید را نیافته اید؟

کافیه با ما تماس بگیرید تا اعضای تیم شما را بیشتر راهنمایی کنند!

تماس با ما