Project Screenshot

پلتفرم سرمایه گذاری سرمایه ساز

پلتفرمی برای سرمایه گذاری ست که سرمایه گذاران می توانند در حوزه های تجارت داخلی، صادارات و واردات سرمایه گذاری کرده و به راحتی پروفایل سرمایه گذاری خود را مدیریت کنند.

خلاصه پروژه

  • درخواست مشتری

    ما به پلتفرمی نیاز داریم که سرمایه گذاران بتوانند در آن عضو شوند، به صورت آنلاین با شرکت قرارداد سرمایه گذاری منعفد کنند. و سیستم به صورت خودکار ماهیانه درآمد حاصل از سرمایه گذاری آن ها را به کیف پولشان واریز نماید. علاوه بر این، دو طرح ویژه و طلایی به سرمایه گذاران این امکان را بدهد که بتوانند با معرفی سرمایه گذارهای بیشتر، درصدی از درآمد ماهیانه آنها کسب نموده و در ازای میزان مشخصی از سرمایه گذاری پاداش دریافت نمایند. همچنین سرمایه سرمایه گذاران قادر باشند، قرارداد خود را تمدید، لغو و یا به لحاظ مبلغ سرمایه گذاری ارتقاء دهند.

  • تحلیل

    متخصصین ما در تیم آوات نیاز مشتری را تحلیل و بررسی نمودند و آن را در قالب گزارشی جامع در اختیار مشتری قرار دادند. پس از چندین جلسه گفتگو و تبادل نظر، راه کارهای بهینه و کارآمدی برای شروع فاز طراحی تدوین گردید. در این جلسات تکنولوژی های موردنیاز، ابعاد پروژه، چالش ها و هرآنچه برای فاز طراحی و توسعه نیاز بود استخراج شد.

  • راه کار

    تیم آوات راه کاری بهینه و کاربردی برای جذب سرمایه گذار از طریق فرآیندی امن و راحت برای سرمایه گذاری ارائه کرد. تیم طراحی تمامی قابلیت های نرم افزار و صفحات را با الهام گرفتن از مفاهیم مالی و حس امنیت طراحی نمود. و نیز تیم فنی این راه کار را با استفاده از زبان PHP/Laravel در سمت بَک-اِند، و ترکیبی از HTML و VueJs در سمت فِرانت-اِند پیاده سازی کرد. حاصل این همکاری تولید وب-اپلیکیشنی امن و راحت برای سرمایه گذاری با حداکثر قابلیت های ضروری شد.

نقش های کاربری

icon
سرمایه گذار

کاربری که پس از عضویت، قرارداد سرمایه گذاری منعقد و کسب درآمد می کند.

icon
اپراتور کارگزار

کاربری که در سطوح مختلف نرم افزار و بر اساس مجوز، امور مدیریتی مربوط به خود را انجام می دهد.

زمانبندی و تیم

مدت زمان :
خرداد 1399 - مهر 1399
تیم :
بَک-اِند - 2 فِرانت-اِند - 2 یو-آی - 1 یو-ایکس - 1 مدیرمحصول - 1 کنترل کیفی - 1

امکانات اجرا شده

یکی از مهمترین امکانات نرم افزار عقد قرارداد سرمایه گذاری به صورت الکترونیک است. در این قرارداد سرمایه گذار به راحتی می تواند میزان سرمایه خود را وارد و به لحظه میزان درآمد خود را مشاهده نماید. همچنین سرمایه گذار قادر خواهد بود با دو روش پرداخت (رسید بانکی، درگاه پرداخت) سپرده خود را واریز نماید. پس از تایید اطلاعات و کسب اطمینان از اطلاعات، وی می تواند با امضای دیجیتال قرارداد خود را پس از خواندن شرایط و قوانین، امضا نماید.

افزایش سرمایه حین قرارداد، یکی از امکانات دیگر این نرم افزار است که به سرمایه گذار این امکان را خواهد داد تا میزان سپرده خود را افزایش دهد. در این فرآیند سرمایه گذار قادر است مجموع کل درآمد ماهیانه خود را به لحظه مشاهده کرده و برای سرمایه گذاری تصمیم گیری نماید. در این فرآیند سیستم به صورت خودکار محاسبات مالی و زمانی لازم را انجام داده و قرارداد را به روز رسانی می کند.

هر سیستم سرمایه گذاری نیازمند فرآیند خودکار واریز درآمدهای سرمایه گذاران است. در این نرم افزار میزان درآمد محاسبه شده سرمایه گذار به صورت خودکار به حساب اعتباری وی واریز می گردد.

طی درخواست مشتری، طرح های ویژه و طلایی برای ترغیب سرمایه گذاران در نرم افزار تعبیه شد. هر سرمایه گذار می تواند سرمایه گذاران دیگری را از طریق کد دعوتی که سیستم برای او تعیین کرده است، قادر است سرمایه گذار جدید به سیستم معرفی نماید و از درصدی از درآمد او را به صورت ماهیانه دریافت نماید. در این میان، چنانچه سرمایه گذار به سقف های سرمایه گذاری از پیش تعیین شده برسد، سیستم به او پاداشی در قالب پاداش اعطا خواهد کرد که می تواند آن را برداشت یا سرمایه گذاری نماید.

یکی از بخش های مهم نرم افزار، پروفایل سرمایه گذار است. وی قادر است اطلاعاتی همچون جزییات قرارداد (به صورت لحظه ایی)، جزییات حساب اعتباری، جزییات طرح ویژه و طلایی و فرم های اطلاعات شخصی و امنیتی را مشاهده و مدیریت نماید.

هر سرمایه گذار یک حساب اعتباری دارد که تمامی درآمد های حاصل از سرمایه گذاری، طرح ویژه و طرح طلایی به آن واریز می گردد. وی قادر است هر زمان که می خواهد، مبلغ دلخواهی را از حساب خود برداشت نماید.

فناوری های استفاده شده

Php icon
Php
Angular icon
Laravel
Django icon
Vue