Project Screenshot

خانه مد اورک

وب سایت رسمی این برند است که جلوه ایی با شکوه از محصولات آن را در اختیار دوستدارانش قرار داده است. علاقه مندان به این برند قادرند تا از آخرین مجموعه های این برند همیشه باخبر باشند و به بررسی آنها بپردازند.

 • وب سایت رسمی
 • کت و شلوار
 • خانه مد مردانه
 • وب سایت مد و فشن
 • اختصاصی CMS
 • اختصاصی CRM

خلاصه پروژه

 • نیاز مشتری

  آقای اورک هم جای خالی یک وب سایت رسمی برای برند خود را احساس کرد. او به یک وب سایت با ظاهری منطبق با هویت بصری اش نیاز داشت که به خوبی بتواند محصولات اش را به مشتری ها ارائه دهد.

 • راه کار

  وقتی تیم فنی و طراحان این نیاز را بررسی نمودند، تصمیم گرفته شد ظاهری کلاسیک در عین حال باشکوه که حس قدمت این برند را به مشتری انتقال دهد را طراحی کنند. و همچنین سیستم ارتباط با مشتری و مدیریت محتوای اختصاصی برای مدیریت سایت پیاده سازی کنند تا این وب سایت در بهترین حالت ممکن و متناسب با نیاز کسب و کار باشد.

نقش های کاربری

icon
مشتری

کاربرانی که به عنوان مشتری محصولات را بررسی می کنند و در پروفایل خود مدیریت می نمایند.

icon
اپراتور

فردی که امور مربوط به تولید محتوای سایت (مدیریت محصولات، مدیریت مشتری ها و بخش های دیگر سایت) را بر عهده دارد.

نتیجه

مدت زمان :
خرداد 1399 - مهر 1399
تیم :
بَک-اِند - 2 فِرانت-اِند - 2 یو-آی - 1 یو-ایکس - 1 مدیرمحصول - 1 کنترل کیفی - 1
طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری (UI/UX)

همانطور که پیش تر گفته شد طراحی وب سایت خانه مد اورک باید کلاسیک، متناسب با هویت بصری و با شکوه می بود. به همین جهت تیم طراحی رابط کاربری سعی کرد این سه جنبه را در طراحی خود بگنجاند و طراحی بدیع و زیبا را برای این برند خلق نماید.


المان ها و رنگ بندی های مربوط به هویت بصری این برند را از نشان آن استخراج کردیم و همانطور که مشاهد می کنید در تمام طراحی از این المان ها و رنگ های سبز و زیتونی استفاده شده است.


شمای هر محصول در لیست محصولات به خوبی حفظ شده است و کاربر می تواند در یک نگاه به خوبی ظاهر هر پوشش رو ببنید. در صفحه محصول نیز تمامی قسمت های یک محصول قابل مشاهده خواهد بود.

توسعه فِرانت-اِند

تیم توسعه بخش فرانت-اند با استفاده از HTML/CSS و زبان Javascript طرح رابط کاربری را به قالب وب سایت تبدیل کرده است. با توجه به موضوع وب سایت و نوع مشتریان هدف این برند، ساختار تجربه کاربری و همچنین نحوه تعامل با المان های سایت به شکلی ساده و شیک پیاده سازی شده اند.


انیمیشن های ملایم و سبک خاص تعامل با دکمه ها و تغییر ظاهر دیگر المان ها بسیار نزدیک به حوزه مد و فشن می باشد. همچنین به دلیل استفاده بهینه از کدهای پیاده سازی قالب وب سایت، سرعت بارگذاری صفحات سایت بسیار بالا و مناسب موتورهای جستجو است.

معماری و توسعه سرور

از آنجایی که همه چیز در برند اورک اصیل است، مدیرعامل این برند تاکید بر اجرای وب سایتی اختصاصی - سفارشی داشتند که همین موضوع تیم فنی و مهندسی را به سمت توسعه اختصاصی سیستم CRM (ارتباط با مشتری) و CMS (مدیریت محتوا) سوق داد.


به همین منظور تیم فنی و مهندسی فریم ورک محبوب Laravel (لاراول) برای پیاده سازی کد سمت سرور و معماری سرور برگزید. به این صورت که ساختار این سیستم از دو پروژه مجزای وب سایت و پنل مدیریت تشکیل شده است که همین موضوع باعث می شود این پروژه ها در عین اینکه با یکدیگر تعامل و اشتراکاتی نیز دارند، به صورت بهینه ایی پیکربندی و متناسب با تعریف پروژه عمل کنند.

امکانات اجرا شده

کاتالوگ محصولات که جز اصلی ترین امکانات این وب سایت مد و فشن است، در صفحه اصلی سایت به کاربرها این امکان را می دهد تا دسته بندی های مختلف را مشاهد کنند و بسته به نیاز به سمت هر کدام که می خواهند بروند. علاوه بر این دو بخش (محصولات ویژه و ست های پیشنهادی) در صفحه نخست تعبیه شده است تا کاربران بتوانند آخرین محصولات و ست های پشنهادی برند اورک را در همان صفحه نخست ببینند.


لیستی از محصولات نیز در بخش محصولات برای کاربران قابل دسترس است که به راحتی می توانند با جستجوی عبارت مرتبط و یا فیلتر نمودن بر اساس ویژگی های محصول به نتایج مرتبط تری دست پیدا کنند.


هر محصول صفحه منحصر به فردی دارد که تصاویر مختلف آن، مشخصات و توضیحات آن نیز برای کاربر قابل مشاهده است و به وی کمک می کند در انتخاب محصول موردنظر تصمیم بهتری بگیرد.

طرفداران این برند می تواند به راحتی از طریق شماره موبایل در عضو باشگاه مشتریان آن شوند و از خدماتش بهره مند شوند. خدماتی شامل آخرین اخبار و تخفیف ها را می توانند از طریق حساب کاربری خود دریافت کنند.

خبرنامه امکانی جذاب است که می تواند طرفداران یک برند را آگاه تر کرده و آن ها را همواره درگیر رویداد و تخفیف های آن برند سازد. همانطور که می دانیم خبرنامه مد بازاریابی ایمیلی موثری است که برند شما در بازه های زمانی مختلف به مشتریانتان یادآوری می نماید و آنها را نیز تبدیل به مشتری ها وفادار شما می کند.

از آنجایی که خانه مد اورک یک برند فشن است و رویدادهای مختلفی را برگذار می نماید، بخشی به عنوان گذر زمان برای این وب سایت طراحی شد که دوستداران و علاقه مندان این برند را به روایت تصویر در جریان رویدادهای آن قرار می دهد.

فناوری های استفاده شده

Php icon
Php
Angular icon
Laravel