Project Screenshot

اپلیکیشن مدیریت همکاران گروه آسمانه

نرم افزاری کاربردی و تعاملی برای مدیریت اشخاصی که سازمان با آنها همکاری می کند. در این اپلیکیشن پروفایل جامع تمامی همکاران، در هر زمان و مکانی، برای مدیران سازمان در دسترس است.

 • نرم افزار سازمانی
 • ارتباط با مشتری (CRM)
 • برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP)
 • وب اپلیکیشن
 • اتوماسیون اداری

خلاصه پروژه

 • مشکل مشتری

  از آنجایی که در کار ساخت و ساز افراد زیادی با حرفه های مختلف نقش دارند، ما به عنوان گروه معماری و اجرا باید با تمامی آن افراد در تعامل باشیم. این بخش مهمی از کار ما است و در حال حاضر به صورت سنتی(ثبت در دفاتر) اداره می شود. اما تصمیم داریم این فرآیند را به صورت مکانیزه در سازمان پیاده سازی کنیم.

 • راه کار

  پس از بررسی تمامی جوانب مشکل و شنیدن دغدغه های مشتری، راه کاری بهینه و تعاملی طراحی کردیم تا سازمان بتواند به راحتی با افرادی که با آنها در طراحی و اجرای یک پروژه ساختمانی همکاری می کند را در یک نرم افزار مدیریتی ساماندهی کنیم تا مدیران و دیگر اپراتورهای سازمان بتوانند در زمان و هر مکانی از نرم افزار بهره ببرند.

نقش های کاربری

icon
کارفرما

کارفرما می توانند سطح رضایتمندی خود نسبت به هر کدام از افراد مجری دخیل در اجرای پروژه اش را اعلام نماید.

icon
اپراتور

اپراتور قادر است امور مدیریت مجری ها را در سیستم انجام دهد.

نتیجه

مدت زمان :
مرداد 1400 - شهریور 1400
تیم :
بَک-اِند - 1 فِرانت-اِند - 1 یو-آی - 1 یو-ایکس - 1 مدیرمحصول - 1 کنترل کیفی - 1
طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری (UI/UX)

با وجود اینکه زمان تحویل این پروژه کوتاه تر از حالت عادی بود و تیم فنی مجبور به انجام آن در حالت فورس ماژور بود. اما تیم طراحی رابط کاربری و تجربه کاربر به خوبی کار خود را انجام دادند. آنها با توجه به بررسی هایی که نسبت به کاربرنهایی پروژه و همچنین ماهیت آن داشتند. تصمیم گرفتند که رابطی ساده و زیبا در عین حال با کاربری آسان طراحی کنند.

توسعه فِرانت-اِند

اجرای این فاز بلافاصله پس از تایید طرح گرافیکی از سوی کارفرما شروع شد و با ریز جزییات توسط تیم فنی پیاده سازی شد. زیرا تحویل به صورت فورس ماژور در دستور کار تیم فنی قرار داشت و پروژه می بایست در سریع ترین حالت ممکن به دست مشتری میرسید.

معماری و توسعه سرور

پروژه حاضر از لحاظ پیچیدگی در سطح ساده ایی قرار داد، بنابراین تیم مهندسی نرم افزار تصمیم گرفت تا از بهترین و کارآمد ترین فناوری ها و معماری نرم افزاری استفاده نماید. دلیل این امر هم مدت زمان کوتاه تحویل پروژه بود که در دستور کار تیم مهندسی قرار گرفته بود.

امکانات اجرا شده

اصلی ترین بخش این اپلیکیشن، لیست مجری ها است. اپراتور به راحتی می تواند مجری موردنظر را بوسیله اطلاعات اصلی وی در لحظه جستجو کند. همچنین می تواند به صورت مستقیم با وی تماس تلفنی برقرار نماید.

اپراتور سیستم قادر است تا برای هر مجری یک پروفایل ایجاد کند. این پروفایل شامل اطلاعات پایه ، نمودار فعالیت و حرفه ها و لیست پروژه های مجری می باشد.

اپراتور می تواند لینک ثبت رضایتمندی را برای کارفرمای مربوطه ارسال نماید تا او میزان رضایتمندی خود از نحوه فعالیت مجری را در سیستم ذخیره نماید.

تمامی اپراتورها می تواند در این سیستم حساب کاربری خود را ایجاد و پروفایل خود را مدیریت نمایند. اپراتور ارشد سیستم نیز قادر است اپراتورهای دیگر را مدیریت کند.

با توجه به اینکه حرفه های زیادی در امر ساخت و ساز دخیل هستند، سیستم امکان تعریف انواع حرفه های را به اپراتور داده است. وی می تواند چندین حرفه مرتبط را به هر مجری اختصاص دهد.

فناوری های استفاده شده

Php icon
Php
Angular icon
Laravel